KAS VAJAD ABI RAAMATUPIDAMISE KORRALDAMISEL?

VÕI OTSID UUT RAAMATUPIDAJAT?

Raamatupidamine pole ammu enam vaid numbrite sisestamine – tehnoloogia areng võimaldab paljud andmed automaatselt raamatupidamisprogrammi tõmmata ning raamatupidaja on pigem nõuandja finantsküsimustes. Meie raamatupidamisteenused on paindlikud ja kliendisõbralike hindadega (sest kasutame kõiki tehnoloogilisi võimalusi ajakulu säästmiseks) ning on kohandatud vastavalt kliendi ettevõttele ning tegevusalale.

Kui tunned, et sinu raamatupidaja ei paku sulle ise nõuandeid, pole usaldusväärne või ei vasta muul moel sinu vajadustele, siis meie saame sind aidata.

VAJAD VEEL OTSUSTAMISEKS AEGA?

Mille poolest erineme?

  • Ennetav raamatupidamine – meie raamatupidaja hoiab lisaks raamatupidamise korrashoiule ka pilku peal sinu tuludel ja kuludel, et potentsiaalsed probleemid ei muutuks tegelikeks probleemideks ning ütleb sulle kohe, kui midagi saaks paremini teha või mõni otsus on maksude osas ebamõistlik.
  • Teenuse hinnas sisaldub konsultatsioon – raamatupidaja annab sulle igakuiselt tasuta nõu, kui sul on küsimus, siis vaid helista.
  • Pikaajaline kogemus - Meie töötajatel on eelnevad kogemused nii audiitortegevuse, kontrolleri, finantsjuhtimise ning pearaamatupidamise vallas. Lisaks raamatupidaja teenusele saad seega finantsjuhi teenuse lisaks, mis on kasulik, kui sul on finantsjuhti vaja näiteks vaid kord aastas, et eelarvet koostada ja oma finantsjuhi palkamine oleks ebamõistlik.

Oled siiski mures, et raamatupidaja vahetus on liiga keeruline ja tüütu?

Oma raamatupidamist Simply Accountingule üle tuues ei pea sa millegi pärast muretsema. Lihtsalt anna oma vanale raamatupidamisteenuse pakkujale teada, et tood oma raamatupidamise meile üle ning meie teeme kõik ülejäänu. Raamatupidamise ületoomine ning esmane seadistamine on tasuta.

Vaata ka lähemalt, kuidas toimib kliendiks saamise protsess.

 

Raamatupidamisteenus vs oma raamatupidaja

Raamatupidamisteenuste sisseostuga kaasneb kindlasti kulude kokkuhoid, sest raamatupidaja värbamiskulud, asendamine puhkuste, haiguste ja lapsehoolduspuhkuse ajal, koolituskulud ning töökoha sisseseadmiskulud jäävad raamatupidamisfirma kanda.

KAS OSTA RAAMATUPIDAMISTEENUS SISSE?

Simply Accounting pakub kindla kuutasuga laia valikut teenuseid, mis on kohandatud teie unikaalse ettevõtte eripäradega. Personaalselt teile loodud raamatupidamisteenus võib näiteks sisaldada raamatupidaja töötamist teie kontoris, lisaks dokumentide sisestamisele raamatupidamisprogrammi ka maksete ettevalmistust pangas, eriaruannete koostamist emaettevõttele välismaal nende nõutud programmis, online-raamatupidamist nii et kogu suhtlus võib käia läbi e-mailide või vajadusel kasvõi vaid kord aastas ühekordse tasu eest aastaaruande koostamist Äriregistris.

MEIE TEENUSED

Raamatupidamise täisteenus

Meie raamatupidamise täisteenus sisaldab kõik raamatupidamistoiminguid ja maksude deklareerimist. Saad ise valida, kas vajad raamatupidaja abi ka pangas ülekannete ettevalmistamisel, müügiarvete koostamisel või emaettevõttele grupiaruandluse koostamisel.

Muude teenustena pakume ka palgaarvestust, pearaamatupidaja teenust ning maksunõustamist.

Osaline raamatupidamine

Osaline raamatupidamine on ettevõtetele, kes mingis osas teevad ise oma raamatupidamise. Näiteks sisestavad ise müügiarved või/ja ostuarved raamatupidamisprogrammi ning vajavad abi vaid deklaratsioonide koostamisel, pangakannete sisestamisel või palgaarvestuses.

Pakume ka online-raamatupidamisprogrammi kasutust, kus saad ise valida palju tööd sa ise ära teed (näiteks sisestad müügiarved) ning palju jääb raamatupidajale. Sedasi saad raamatupidamise kulu kokku hoida ning viia raamatupidamise hinna miinimumini.

Online raamatupidamine

Meil on kogemus paljude erinevate raamatupidamisprogrammidega ning võime kasutada kliendi enda olemasolevat raamatupidamisprogrammi. Samas pakume pilvepõhise raamatupidamisprogrammi Merit Aktiva kasutust, mis võimaldab kliendil raamatupidamisele ligi pääseda kust iganes, vaja on vaid interneti olemasolu. Nii saad kliendile müügiarve koostada näiteks otse nutitelefonist.

Samuti kaob ära oht, et oma serveris olev raamatupidamine võiks kustuda.

VÕTA RAAMATUPIDAMINE MEILT NING SAAD AASTAARUANDE KOOSTAMISE TASUTA!

“Simply Accounting on aidanud meid juba aastaid nii raamatupidamises kui erinevate finants- ja maksuküsimuste lahendamisel. Nende laiad kogemused auditeerimise ja finantsjuhtimise vallas tagavad, et ükski probleem ei jää lahenduseta ning saan keskenduda ettevõtte juhtimisele.”

 

Svetlana Elson, Consortio Fashion Group OÜ juhataja

 

This post is also available in: English