MEIL ON SEE KÄPAS

 

Oleme aidanud suuri ja väikeseid ettevõtteid ning kogenud ja alustavaid ettevõtjaid juba 15 aastat.

Raamatupidamine, audit, rahavoogude planeerimine, eelarved, raportid, raamatupidamisprogrammide valik ja vahetus, finantsjuhtimine, maksud ning ettevõtlus - kõige sellega oleme tegelenud juba kauemgi - kahe peale kokku on meil 40 aastat kogemust erinevates firmades. 

Nüüd saad sinagi sellele ligi läbi Simply Accounting teenuste.

 

 

Simply raamatupidajad, maksuspetsid, sinu elu kergeks tegijad

 

Kuidas raamatupidamisteenus töötab: 

1) Tasuta konsultatsioon

konsultatsioonEsimese asjana kohtume Teiega ning räägime Teie ettevõttest - millega tegelete, millised on arenguplaanid, kuidas on raamatupidamine korraldatud. Alustava ettevõtte puhul arutame samuti tulevikuplaane ning anname soovi korral tasuta nõu (näiteks kas registreerida käibemaksukohustuslaseks, millal palgata töötajaid, mis raamatupidamisprogramm valida jne).

2) Praegune olukord

raamatupidamisteenus

Vaatame üle Teie raamatupidamise praeguse korralduse ja olukorra. Mis programmi kasutate, kuidas on varem raamatupidamist tehtud ning kas tunnete millestki puudust.

3) Vajaduspõhine teenus

raamatupidamisfirma

Edasi disainime Teile Teie vajadustest lähtuva raamatupidamisteenuse, mis tuleneb arenguplaanidest (punkt 1) ning raamatupidamise hetkeolukorrast (punkt 2). Meie teenus on oma olemuselt sama nagu teil oleks oma raamatupidaja, ainult ilma püsikuludeta ning koolituste ja asendamiste eest muretseme ise!

4) Hinnapakkumine

raamatupidamisteenuse hindEsitame Teile oma mõtted raamatupidamise efektiivsema korralduse osas. Samuti edastame Teile kogu teenuste paketi ja raamatupidamise korralduse. Sinna kuulub ka igakuine juhtimisinfo raport nn dashboard, mis on ettevõttepõhine ja keskendub just vajalikule infole.

Selle põhjal esitame Teile hinnapakkumise kindla kuutasu osas - ei mingeid üllatusi ja kulud on planeeritud!

5) Käivitamine

 

raamatupidamisfirmaKui hinna osas on kokku lepitud, võtame Teie raamatupidamise 3 tööpäeva jooksul enda kanda. Saate kohtuda ka oma isikliku finantstiimiga - raamatupidaja, kontrolleri, maksunõustajaga - kes kõik on vajadusel Teie käeulatuses ja kõik see vähemalt 25% soodsamalt kui oleks oma raamatupidaja palkamine!

6) Muretult edasi

raamatupidajaRohkem raamatupidamise pärast pole vaja muret tunda ning saate keskenduda ettevõtte arendamisele. Võtame raamatupidamise efektiivse korraldamise enda kanda nii, et maksuasjad oleks korras, raamatupidamine tehtud õigeaegselt ning juhtidel on vajalik info ettevõtte seisukorrast kogu aeg olemas. 

Oma töö korraldamisel lähtume sisekontrolli printsiipidest.

Korduma kippuvad küsimused:

Üldist

  • Miks ma peaksin ostma teenuse Simplylt sisse? Kas oma raamatupidaja pole parem?

Tihti saab väiksem või keskmise suurusega ettevõte lubada endale vaid üht raamatupidajat, mitte kogu finantsosakonda. Meilt saad korraga nii raamatupidaja, kontrolleri, finantsjuhi ja isegi sekretäri. Just nii palju kui vajad. Lisaks puuduvad personalikulud - koolitus, töökoht, värbamiskulud ja asendaja leidmine. Samuti võimaldame teile soovi korral raamatupidamisprogrammi kasutuse.

  • Alustasin alles ettevõtlusega ning mu firma on väga väike - kas on mõtet raamatupidamisteenus sisse osta?

Tegelikult on parem kohe raamatupidamine õigesti korraldada - kasutame Merit Aktiva Pilveprogrammi kus saad ise tasuta müügiarved koostada - ei ole vaja Excelis vormi koostada, programm arvutab ise käibemaksu ning sellega on ka müük raamatupidamises kajastatud. Lisaks pakume alustavale ettevõtjale kuutasuta raamatupidamist - teed ise programmis müügiarved ning kord aastas aitame meie kulud sisse panna ning aastaaruande Äriregistrile koostada. Kogu aastane raamatupidamiskulu algab sulle vaid 60 eurost aastas ning vajadusel on sul tasuta abi telefoni teel olemas.

 

Turvalisus

  • Kas minu raamatupidamisandmed on kaitstud?

Kasutame raamatupidamisprogrammina Merit Aktiva Pilveversiooni. See tähendab, et teie andmed on turvalises pilveserveris ning te ei pea ise muretsema varukoopiate pärast. Füüsilistele raamatupidamisdokumentidele ei pääse ligi keegi peale teile määratud raamatupidamistiimi. Eelistatult me isegi ei võtaks ühtki teie dokumenti teie kontorist ära ning pigem korraldaks raamatupidamise nii, et kõik oleks teie käes hoiul.

  • Kas ma ei kaota nii kontrolli oma raamatupidamise üle kui teenuse sisse ostan?

Kontroll raamatupidamise üle on teil siis, kui on kindlus, et kõik on korras. Oleme töötanud ise audiitoritena ning finantsjuhina ja näinud, et oma raamatupidaja ei tähenda automaatselt kvaliteeti. Meie töötajad on alati kursis viimaste maksumuudatustega ning omavad audiitori või raamatupidaja kutsekvalifikatsiooni.

 

Koostöö

  • Kes on Simplys minu kontaktisikuks?

Te saate meie juures vähemalt 2 kontaktisikut - raamatupidaja ning raamatupidamisteenuste juhi, kellega te võite alati soovi korral kontakteeruda nii telefoni teel, e-mailiga ning kokkuleppel ka kohtuda.

  • Kas te töötate ka ettevõttes kohapeal?

Soovi korral töötame ka teie juures kontoris kohapeal. Samuti kasutame teie töötajate, klientide ja hankijatega suheldes vajadusel teie meiliaadressi, nii nagu oleks tegemist enda raamatupidajaga. Meie sooviks ongi olla teile oma raamatupidaja ja töötame selle nimel tugevalt.

  • Kas Simplyt saab ka ajutiselt palgata?

Pakume abi ja ajutist teenust, kui teil tekib vajadus lühiajaliselt oma raamatupidaja asendus palgata - näiteks haiguse korral, lapsehoolduspuhkuse ajaks või on vaja erakorraliseks projektiks abi - näiteks raamatupidamisprogrammide vahetusel või raamatupidamise korrastamisel.

 

Töökorraldus

  • Kuidas saame edastada raamatupidamisdokumendid Simplyle?

Selle puhul pakume palju erinevaid võimalusi, mis sõltuvad kliendi soovidest. Näiteks saame raamatupidamist teha teie enda kontorist kuhu tuleme ise kohale. Saate ka saata arved meile e-maili teel või dokumendivahetusprogrammi abil. Või tuleme teie kontorisse ise arvetele järele.

  • Kas saan ise osa raamatupidamist ära teha?

See on võimalik - näiteks soovitame müügiarved koostada otse raamatupidamisprogrammis ning sellega on juba müük sisestatud. Uuri võimalusi lähemalt!