12. veebruar 2016

Koolitused jm tugiteenused

koolitused

Personaalsed koolitused raamatupidamise jm ettevõtlusteemadel

Pakume firmasiseseid personaalseid koolitusi, mis on koostatud teie soovidest ja vajadustest lähtuvalt. Meie eesmärgiks on aidata kaasa ettevõtete ning nende töötajate arengule andes neile uusi oskusi, teadmisi ja ideid.

Pakume koolitusi järgmistel teemadel:

  • Aastaaruande koostamine – põhimõtted ja nipid, mida silmas pidada
  • Rahavoogude aruande koostamine – meie konsultant õpetab teie raamatupidajale vaid paari tunniga selgeks rahavoogude aruande koostamise, annab kaasa lihtsad abivahendid ning aitab aastaaruande jaoks rahavoogude aruande kokku panna. Edaspidi pole teil enam kunagi probleemi, et rahavoogude aruanne ei klapi!
  • Kontserniarvestus ning konsolideeritud aruande koostamine – kutsu meie konsultant appi konsolideeritud aruannet koostama ning edaspidi saab raamatupidaja ka sellega ise hakkama.
  • Eelarvete koostamine – selgitame teie ettevõtte tegevusalast lähtuva kriitilise faktori, millest lähtuda, kuidas koguda andmed erinevatest osakondadest ning kuidas see kõik üheks eelarveks kokku siduda.
  • Ettevõtte kasv – kuidas leida viise kasvamiseks, millised on kaasnevad riskid ja kulutused.
  • Strateegiline juhtimine – eduka strateegilise juhtimise alused ja põhimõtted. Lisaks saab kaasa abivahendid strateegiliseks juhtimiseks – SWOT analüüs, Strateegiakaart, Viis Jõudu, Konkurents jne. Konkurentsieelise määratlemine, riskid ja võimalused.
  • Strateegiline planeerimine – kuidas veenduda, et eelarve koostamise ning jälgimise protsess toetab ettevõtte strateegilisi eesmärke.
  • finantsanalüüs – investeerimisotsused, investeeringute tulukuse hindamine, kas osta või rentida jne.
  • lisaks palju muid teemasid.

Miks valida Simply Accounting oma koolituspartneriks?

Meie koolitajad töötavad samal ajal konsultantidena ning omavad eelnevat töökogemust suurtes rahvusvahelistes kontsernides. Seetõttu saame anda panuse teie ettevõtte ja töötajate arengusse läbi rahvusvahelise kogemuse ja oskusteabe. Kuna koolitused on personaalsed, siis need on just teie vajadustest lähtuvalt koostatud.

 

Raamatupidaja värbamise tugiteenus

Kui eelistate sisseostetud raamatupidamisteenusele oma raamatupidaja palkamist ja tahate olla kindel, et saate pädeva töötaja, siis sobib teile meie raamatupidaja värbamise tugiteenus. Meie spetsialistid osalevad töövestlustel ning aitavad teil valida raamatupidaja, kontrolleri või pearaamatupidaja, kelle oskused vastavad teie ettevõtte vajadustele.

Aitame koostada teie ettevõtte eripärast lähtuva raamatupidaja ametijuhendi.

Võtke ühendust täpsema informatsiooni saamiseks!

This post is also available in: English